2016-2017 Erasmus Öğrenim Hareketliliği Oryantasyon ve Danışmanlıklar Hakkında

Duyuru Tarihi: 04.08.2016 00:45:00

Sevgili öğrencilerimiz,

Çalışma takvimimizde 13,14,15 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleştirileceği belirtilen 2016- 2017 Erasmus Öğrenim Hareketliliği Oryantasyon Toplantıları 6 oturumda gerçekleştirilecektir. Ekteki Excel dosyasında bölümünüz için düzenlenecek toplantının tarih ve yer bilgilerine ulaşabilirsiniz. Listede ayrıca 2016-2017 akademik yılında Erasmus öğrenim hareketliliği yapmaya hak kazanmış öğrencilerimiz için bölüm koordinatörleri haricinde Erasmus ile ilgili işlemlerinizden sorumlu bölümlere göre belirlenmiş Erasmus danışmanlarının isimleri ve e-posta adresleri yer almaktadır. Bundan böyle lütfen ofis ziyaretlerinizde ve e-maillerle bildireceğiniz soru ve sorunlarınız için Erasmus danışmanınıza başvurunuz. Bölüm danışmanına yönlendirilmeyen istekleriniz dikkate alınmayacaktır. Oryantasyon toplantıları bölümünüze göre belirlenen Erasmus Danışmanlarınız tarafından yapılacaktır.

Toplantıya 2016- 2017 akademik yılında Erasmus Öğrenim Hareketliliği'nden faydalanacak ASİL olarak seçilmiş TÜM ÖĞRENCİLERİN KATILIMI ZORUNLUDUR. YEDEK olarak seçilen öğrencilerimiz toplantıya katılmayacaklardır. Gerek duyulması halinde bu öğrencilerimize daha sonra birim danışmanı tarafından bireysel bilgilendirme yapılacaktır. Toplantılara katılacak bölümler toplantı salonu kapasitesi ve öğrenci sayısına göre belirlendiğinden öğrencilerin kendi bölümleri için belirlenen toplantıya katılım göstermeleri önemlidir. Toplantıya katılmayan öğrencilerin süreci hiçbir şekilde takip edilmeyecek olup doğacak sıkıntılardan öğrencinin kendisi sorumlu olacaktır.

BÖLÜMLERE GÖRE BELİRLENEN ERASMUS DANIŞMAN LİSTESİ İLE TOPLANTI YER VE TARİHLERİ İÇİN AŞAĞIDA EKLİ BULUNAN DOSYALARA TIKLAYINIZ.