2019-2020 Akademik Yılı Erasmus+ Öğrenim ve Staj Hareketliliği Dil Sınavı Saat ve Yerleşim Planı

Duyuru Tarihi: 2019-03-02 15:31:16

Sevgili öğrencilerimiz,

2019-2020 akademik yılında Erasmus+ Öğrenim ve Staj Hareketliliğine başvuru yapan öğrencilerimiz için İngilizce dil yeterlik sınavı 05 Mart (Salı günü) 2019 tarihinde ilk oturum saat 10:00’da ikinci oturum aynı gün saat 12:00’da olmak üzere iki oturum olarak ve Almanca ve Fransızca dil yeterlilik sınavları 06 Mart (Çarşamba günü) 2019 tarihinde saat 13:00’da olmak üzere Yabancı Diller Yüksek Okulu Körfez Yerleşkesi dersliklerinde düzenlenecektir. 

  • Ekteki dosyadan İngilizce, Almanca ve Fransızca sınavlarına hangi oturumda ve hangi sınıfta gireceğinizi öğrenebilirsiniz. Liste Ad, Soyad bilgisine göre alfabetik olarak düzenlenmiştir. 
  • Sınav yeriniz Yüksek Okul binasındaki dersliklerin kapılarının üstündeki numaralara göre düzenlenmiştir.
  • Yanında resmi bir kimliği olmayan öğrenciler sınava alınmayacaktır. 
  • Sınavda kullanacağınız kalem ve silgi gibi sınav malzemelerini yanınızda getirmeniz gerekmektedir. 
  • Sınavın başlamasını takip eden 30 dakika sonrasında gelen ve 1. oturumu kaçırıp 2. oturumda sınava girmek isteyen öğrenciler sınava alınmayacaklardır.
  • Sınav sonuçları optik okuyucu ile belirlenecek olup; öğrenci numaranızı cevap kağıdına doğru yazmanız ve kodlamanız gerekmektedir. Öğrenci numarasının yanlış verilmesi halinde sınav sonucunuz değerlendirmeye alınamayacaktır.

Sınava katılmayan öğrencilerimiz Erasmus haklarından vazgeçmiş sayılacak ve 2019-2020 akademik yılında programdan faydalanamayacaklardır.

11 Mart 2019 tarihinde sınav sonuçları birimimiz web sitesinde ilan edilecektir. 11-13 Mart tarihleri arası sonuçlara itiraz süresidir ve itirazlar dilekçe ile Yabancı Diller Yüksek Okuluna yapılacaktır. 

Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

 

İngilizce Dil Sınavı Listesi için lütfen tıklayınız.

Almanca ve Fransızca Dil Sınavı Listesi için lütfen tıklayınız.

 

Yabancı Diller Yüksekokulu Adres: Atalar Mh. Bağdat Cad. No:83 Körfez/Kocaeli