2021 - 2022 Erasmus+ Staj Hareketliliği Başarı Listeleri

Duyuru Tarihi: 2021-04-06 15:06:52

Değerli öğrencilerimiz,

Ekteki Excel dosyasında fakülte/enstitüsü/okullara ait Erasmus+ staj başarı puanına göre yüksekten düşüğe sıralanmış öğrencilerin listesi bulunmaktadır.

Başarı listeleri hazırlanırken öğrencilerin akademik ortalamalarının % 50’si, yabancı dil puanlarının % 50’si alınarak Erasmus öğrenim puanları hesaplanmış ve puanlar yüksekten düşüğe göre sıralanmıştır. Söz konusu puan ağırlığı (% 50 akademik ortalama, % 50 yabancı dil) Ulusal Ajans tarafından yayınlanan Uygulama El Kitabı’nda belirtilen Erasmus staj hareketliliği öğrenci seçim kriterlerinden alınmıştır.

Ekteki Excel dosyasında bazı öğrencilerin isimlerinin yanında bulunan işaretlerin anlamı ise şu şekildedir:

* Hareketlilikten 1 kez yararlanma – 10 puan

** Hareketlilikten 2 kez yararlanma – 20 puan

# İki hareketlilik (öğrenim ve staj) türüne de başvurma – 10 puan

Önemli Not: Ekteki Excel dosyasında yalnızca başarı listesi bulunmaktadır. Hangi öğrencilerin asil hangi öğrencilerin yedek olacağı, diğer bir ifadeyle hangi öğrencilerin hibe alıp hangilerinin alamayacağı hususu 14 Nisan 2021 tarihinde yayınlanacak olan yerleştirme sonuç listesi ile duyurulacaktır.

Tablolarla ilgili itirazlarınız için en kısa sürede birimimizle (denizerskou@gmail.com) iletişime geçiniz. Tablolarda yer alan birim, bölüm ve seviye bilgileri sizlerin başvuruda bizlere sunduğu bilgilerdir. Bilgilerinizde bir yanlışlık olması halinde lütfen en kısa sürede bilgi veriniz.

Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.