ERASMUS+ YÜKSEKÖĞRETİM HAREKETLİLİĞİ ÖĞRETİM ELEMANI TEŞVİK ÖDÜLÜ

Duyuru Tarihi: 01.01.1970 03:00:00

2016-2017 Erasmus+ Öğrenim Hareketliliği Programı çerçevesinde öğrenci hareketliliğinin teşvik edilmesinde katkıda bulunan değerli bölüm koordinatörlerimize ve erasmus bölüm komisyon üyelerimize Birimimiz tarafından teşvik ödülü verilmesi kararlaştırılmıştır. Bu kapsamda yapılan değerlendirme sonuçlarına göre:

  1. 26.01.2015-21.03.2016 tarihleri arasında koordinatörlerimiz tarafından uygun ülkeler ile yapılan anlaşma sayısına göre en fazla anlaşma sağlayan koordinatörümüz, Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümü öğretim üyelerinden Yrd.Doç.Dr. Hakan ERDOĞAN’dır.

  2. Ön-lisans programlarında hareketliliğin daha sınırlı olması göz önünde bulundurularak değerlendirme yapılmış ve bugüne kadar en fazla anlaşma sağlayan koordinatörümüz, Kocaeli MYO İnşaat Bölümü öğretim elemanlarından Öğr.Gör.Ayşe Oya AKBULUT olarak seçilmiştir.

  3. Erasmus+ Öğrenim Hareketliliği Programı çerçevesinde Erasmus+ Programının öğrencilere tanıtılması, karşı kurumlarla iletişim sağlanması, kurumlararası anlaşma sağlanmasında izlenecek yollar vb. gibi konularda “En İyi Uygulama” örneğinde değerlendirilen öğretim elemanımız Mühendislik Fakültesi, Kimya Mühendisliği Bölümü öğretim görevlilerinden Arş.Gör.Togayhan KUTLUK’tur.Bahsi geçen öğretim elemanlarımızın bölümlerindeki kurumlararası anlaşmaların olduğu ülkelerden birine ziyareti Birimimiz tarafından karşılanacak olup 30 Haziran 2016 tarihine Birimimiz’e olumlu ya da olumsuz bildirimde bulunmaları ve ziyaretlerini 31 Eylül 2016’ya kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.